Yükleniyor...

Vizyonumuz

The Elysium Hotels; tanıdık bir yüzü ağırlamaya, yeni yüzleri karşılamaya ve iletişim kurduğumuz herkese, kendimize davranılmasını istediğimiz şekilde davranmaya inanıyoruz. Amacımızın bizimle çalışan, bizimle konaklayan, bizimle yaşayan veya bizimle keşfeden herkeste ömür boyu yaşayacak izlenimler yaratmak olduğuna inanıyoruz. Tüm bunlar, çevremizdeki insanlara ve dünyaya gerçekten bağlandığımızda hayatın daha zengin olduğu inancımıza dayanıyor.

The Elysium Hotels markamızı global düzeyde tercih edilen ve büyüyen otel zinciri haline getirmek.

Sektörde güçlü portföy sunan 5 tesisimiz ve rezidanslarımızla insanlara bağlantılar kurma, dünyalarını deneyimleme ve genişletmenin daha fazla yolunu sunar.

Kalitede süreklilik ve mutlak misafir memnuniyeti sağlayarak, tercih edilen en iyi marka yaratmak ve Uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmektir.

Biz dünyamızı genişletirken, hizmet verdiğimiz toplulukları kalkındırma ve yeni fırsatlar yaratma yolculuğumuzda bize katılın.

Misyonumuz

"The Elysium Hotels Misafirperverliği" ile anılarınıza ev sahipliği yapmak. Her yaştan misafirlerimize; eşsiz, özgün hizmetler ve benzersiz deneyimler yaşatmak. Misafirlerimizin mutlu, huzurlu ve sağlıklı tatiller geçirmelerini sağlamak. Otelcilikte yeniliklere öncü olmak.

The Elysıum Taksim